Sprzęt wypożyczamy tylko na podstawie aktualnych uprawnień nurkowych.
  Ładowanie butli nurkowych:
 • 1,20zł za litr 200 BAR
 • 1,80zł za litr 300 BAR
Cennik wypożyczania sprzętu nurkowego na dobę:
 • Butle nurkowe:
  • 15L-30zł
  • 12L-25zł
  • 10L-20zł
 • Pozostały sprzęt 25zł za element
 • Komplet sprzętu 100zł
Polski        Angielski        Niemiecki

Baza Nurkowa BAZA NURKOWA CENTRUM NURKOWANIA MARLIN PLUS DŁUGIE nad jeziorem LIPIE Budynek bazy położony na końcu plaży nad samym jeziorem, idealny dostęp do wody z brzegu lub z pomostu. Na miejscu toalety, przebieralnia, wieszaki na sprzęt, mini-bar, wypożyczalnia sprzętu nurkowego i wodnego – kajaki, rowery wodne, deski do windsurfingu.
 
Wyposażenie: sprężarka 450 L/min, 15 kompletów nurkowych, jackety techniczne, suche skafandry, kamery, aparaty i oświetlenie podwodne, 3 zestawy tlenowe, apteczka, łódź Whally 6m silnik 25KM.
 
Pod wodą platformy do ćwiczeń gł. 4 i 6m, zatopione łodzie gł. 5-12-18m. W załączeniu mapka z podanymi namiarami.
 
Zakwaterowanie: własny domek turystyczny na 24 osoby, pokoje 6 osobowe - aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, taras, grill, toalety, prysznic, miejsce parkingowe, teren ogrodzony. Możliwość organizacji całodziennego wyżywienia, lub zakwaterowania w całorocznym hotelu z restauracją. W sezonie na Długim działają sklepy spożywcze, smażalnie ryb, kebab, pizzeria, dyskoteka, plaża z pomostem.
 
Mapa atrakcji (kliknij, aby powiększyć)

 
Jezioro Lipie: Powierzchnia 170h. max. głębokość 42m, widoczność od 2 do 10m, dwie wyspy, połączenie z jeziorem Słowa i Osiek. Jezioro posiada unikatową florę i faunę : ryby – sieje, sielawy, miętusy, węgorze, szczupaki, okonie. Rośliny – osoka aloesowata, rdestnice, rogatki, gąbki słodkowodne.
 
Na miejscu organizujemy kursy stacjonarne i weekendowe w systemie PADI na wszystkie stopnie nurkowe, oraz specjalizacje: nitrox, wrakowe, głębokie, nocne, filmowanie i fotografia podwodna, suchy skafander, pod lodowe i wiele innych. Możliwość organizacji imprez integracyjnych : nurkowanie, żeglowanie, windsurfing, paintball, asg, spływy nurkowe i kajakowe na rzece Drawa, wycieczki łodzią przez trzy jeziora.
 
Miejscowość Długie położona jest przy trasie Gorzów Wlkp. – Gdańsk, pomiędzy Strzelcami Krajeńskimi i Dobiegniewem. Jeżeli cenisz spokój i ciszę, lasy i jeziora, nieskazitelną naturę to miejsce jest dla Ciebie.
ZAPRASZAMY !!!
 

 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z bazy i miejscowości:
 

 
Mapa poglądowa miejscowości:
 

Wyświetl większą mapę
XHTML | Opracowane r. przez Adam Czabara czabara.pl