OWD
Organizowane kursy:
 • Open Water Diver Wymagany ukończony 15 rok życia (w wersji junior 10 rok życia). Pozwala on po ukończeniu na nurkowanie swobodne do głębokości 18m.
  Cena kursu - 1500 zł
   
 • Wersja indywidualna
  Cena kursu - 2000 zł
   
 • Advanced OWD nurek zaawansowany Pozwala po ukończeniu na nurkowanie do głębokości 30m.
  Cena kursu - 900 zł
   
 • Rescue Diver nurek ratownik.
  Cena kursu - 1000 zł
   
 • EFR kurs I pomocy medycznej
  Cena kursu - 400 zł
   
 • Divemaster pomocnik instruktora, przewodnik podwodny
  Cena kursu - 3000 zł
   
 • Kursy łączone Istnieje możliwość łączenia kursów np.: EFR kurs medyczny + Rescue + Divemaster.
  Cena kursu - 4000 zł
   
 • Specjalizacje nurkowe Nitrox, nocne, fotografia i filmowanie podwodne, nurkowanie pod lodem, specjalista sprzętowy, suchy skafander, pływalność zerowa, wrakowe, głębokie 40m, nawigacja i wiele innych. Ceny specjalizacji:
  Nitrox 400zł, pozostałe 500zł.
Ceny obejmują kompletny sprzęt nurkowy, materiały szkoleniowe.
Do każdego kursu i specjalizacji należy doliczyć koszt certyfikatu PADI w wysokośći 200zł.
 
Organizujemy również szkolenia podstawowe i specjalistyczne dla policji, straży pożarnej i wojska, w systemie LIGI OBRONY KRAJU.
PADI      PADI istnieje od 1967 roku i jest obecnie największą organizacją nurkową (wyszkoliła ok. 75% osób nurkujących na całym świecie). Proponuje ona ustandaryzowany system szkoleń, w którym naukę nurkowania rozpocząć już mogą dzieci od 8 roku życia - na basenie, lub od 10 - na basenie i wodach otwartych.
     Nurkowanie w PADI to przede wszystkim bezpieczeństwo i dobra zabawa, dostępna dla wszystkich, niezależnie od wieku płci i kondycji. Każdy, kto zechce spróbować swoich sił, w PADI ma możliwość tzw. wstępnego nurkowania, po którym może się zdecydować na uczestnictwo w kursie.
     Najbardziej popularny kurs to Open Water Diver - wymagany ukończony 15 rok życia (w wersji junior 10 rok życia). Pozwala on po ukończeniu na nurkowanie swobodne do głębokości 18m. Cena obejmuje komplet materiałów do nauki oraz log book. Kurs podzielony jest na trzy części:
 • Zajęcia teoretyczne zakończone egzaminem testowym
 • Zajęcia basenowe
 • Zajęcia w wodach otwartych
Szkolenie      Zimą, raz w tygodniu przez 6 tygodni w środę, odbywają się zajęcia teoretyczne i zajęcia na basenie w godzinach 19:30 - 21:30. Dokończenie kursu następuje wiosną na wodach otwartych w jeden lub dwa weekendy majowo-czerwcowe.
     Latem kurs ten trwa, na naszej bazie w Długiem, 4 dni w dwóch opcjach; weekendowo lub przez niecały tydzień.
     Nasi klienci mają istotny wpływ na terminy kursów. Centrum Nurkowe Marlin Plus zapewnia im, na czas kursu, materiały szkoleniowe, podręcznik, sprzęt za wyjątkiem ABC (maska, fajka, płetwy). A po ukończeniu kursu certyfikat poświadczający zdobyte umiejętności, który ważny jest bezterminowo i honorowany jest na całym świecie.
      Warunkiem uczestnictwa w kursie jest przedłożenie oświadczenie, że stan zdrowia pozwala na uprawianie płetwonurkowania. a w przypadku osób niepełnoletnich zaświadczenie lekarskie dopuszczające udział w kursie nurkowania i zgoda rodziców. W czasie kursów za dodatkową opłatą zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie.
XHTML | CSS3 | Opracowane r. przez Adam Czabara ©