Piotr RaginiaPiotr Raginia – właściciel centrum, instruktor nurkowania LOK, PADI Nurek zawodowy, Kierownik Prac Podwodnych Pierwszy patent zdobyłem w 1980 roku w klubie Marlin, od 1990 jestem Prezesem KDP LOK MARLIN. W 1993 r. założyłem firmę Prace Podwodne i Hydrotechniczne, od 2000 roku prowadzę własne centrum nurkowania Marlin Plus. Ten plus oznacza, że centrum jest otwarte dla wszystkich nurków niezależnie, z jakiej są federacji, zawsze marzyłem żeby było takie miejsce gdzie każdy zainteresowany nurkowaniem obojętnie czy będzie to profesjonalizm czy rekreacja, mógł się wszystkiego dowiedzieć, kupić lub wypożyczyć sobie sprzęt i zanurzyć się pod wodę, a jak mu się spodoba zrobić kurs. Oczywiście do tego oprócz sklepu potrzebna była woda, więc doszła baza nurkowa w m. Długie nad jeziorem Lipie. Na początku był wynajęty lokal przy ul. Nadbrzeżnej w budynku LOK, a w roku 2010 spełniłem marzenie i wybudowałem własne centrum nurkowania w Gorzowie przy ul. 9 Maja gdzie mamy sklep, biuro, salę wykładową i magazyn sprzętu. Moje hobby to motto: nasze marzenia są za horyzontem, żeby je zdobyć musisz tam dojść. Stale współpracuję z grupą nurków i przyjaciół, bez których nie dałbym rady. Bardzo dziękuję za wasze wsparcie i pomoc.
Leszek BikLeszek Bik – mechanik sprzętu nurkowego, płetwonurek 2st Jeden z najstarszych aktywnych nurków ( co roku w lutym startuje w Oberstrongu – płynięcie w mokrej piance 8km na Obrze) nurkowanie zaczynał w epoce automatów mors oczywiście w Marlinie. Nie ma automatu i sprzętu, którego Leszek nie naprawi, znakomity i cierpliwy serwisant. Hobby : farma i łowiectwo podwodne
Grzegorz Maciusowicz Grzegorz Maciusowicz - Instruktor nurkowania PADI, nitrox Swoją podwodną przygodę rozpoczął w roku 1990 w Marlinie, a kurs instruktora robił w czasie tsunami na Tajlandii. Jego kursy to perfekcja , wszyscy zrozumieją o co chodzi w tych planerach, gazach i innych wynalazkach, odkryje też dla miłośników zdjęć fotografię podwodną. Hobby: Miłośnik kultury azjatyckiej i motocykli z duszą. Obecnie pełni funkcję warszawskiego łącznika.
Grzegorz Raginia Grzegorz Raginia – instruktor nurkowania MSDT, EFR i NITROX. Przygodę z nurkowaniem rozpoczął już w wieku 7 lat, obecnie pracuje w Centrum Nurkowania Marlin Plus jako pełnoetatowy instruktor.
XHTML | CSS3 | Opracowane r. przez Adam Czabara ©